Väčšina deti ho budú milovať

Väčšina deti sa radi pohybujú a aktívne hry na čerstvom vzduchu. Bohužiaľ, vývoj St Internet a všetky druhy technológií, deti trávia menej času vonku a často sedieť na počítači.

Čerstvý vzduch je dobré nie len pre fyzické zdravie dieťaťa, ale aj pre jeho morálku. Nedostatok aktívnej hry a outdoorové aktivity môžu mať negatívny vplyv na psychiku dieťaťa, ktoré sa prejaví v podráždenosť, únava a celková slabosť. Aby ste tomu predišli, mali by ste sa snažiť chodiť čo najviac užitočné a zaujímavé pre vaše dieťa. Existuje mnoho rôznych možností pre vonkajšie aktivity – výlety, táborenie výlety, návštevy zoo, účasť na rôznych súťažiach. Ale nie všetci majú možnosť každý deň ísť kdekoľvek.


V tomto prípade, organizácia aktívny oddych vo dvore jeho domu, kde sa deti môžu organizer na postielku hrať futbal, volejbal, alebo tráviť čas na Ihrisku.

Každý, kto niekedy pozrel na detské športové ihriská, mohol vidieť, koľko radosti získanie detí na nich. Premýšľajte o tom, môžete prísť k záveru, že ihriská nie je len pre deti na zábavu, ale aj možnosť rozvíjať nové zručnosti. Detské ihriská deti stretnúť s ich prvé drobné ťažkosti a prekážky. Účastníci sa naučia, ako ich prekonať, používať všetky svoje schopnosti a energiu a úsilie snaží získavať nové zručnosti. Hra na športových ihriskách nie je len rozvoj fyzických schopností a ochranu zdravia detí, ale aj skvelá príležitosť, aby sa nových priateľov a forma dôležité sociálne zručnosti, vrátane schopnosti podeliť sa a pracovať v tíme.

Hry na dobré ihriská rozvíjať koordináciu, vestibular prístroje, trénovať svaly dieťaťa, bezpečné a sú vyrobené z prírodných materiálov. Môžu hrať celoročne. Deti hrať a naučiť sa socializovať s inými deťmi a nie sedí na to, iPad alebo počítača. Od matky alebo otca, že dieťa je v blízkosti a je obsadené s hrou sám alebo s inými deťmi.

Hry s ostatnými deťmi na detské ihriská prispieť k rozvoju sebavedomia a dať priestor pre kreativitu. Vonkajšie hry dať deťom možnosť poznávať a pracovať vo svete okolo nich, v čase, ako sú nasýtené na čerstvom vzduchu a robia pohybové aktivity.