V “MebMarket” môžete zvoliť režimy rôznych tvarov

V “MebMarket” môžete zvoliť režimy rôznych tvarov a veľkostí od spoločnosti Tisa-nábytok. Sú vyrobené z laminovanej drevotriesky. Farby sú kombinované v akejkoľvek forme, tak dokonale hodí do akéhokoľvek interiéru. Môžete si kúpiť režim v štandardnom prevedení a zrkadlo.

Odborníci obchod s nábytkom “MebMarket” rýchlo a kvalifikovaná k vám pomôžu vybrať režimy rôznych konfiguráciách, ktoré sa perfektne hodia moderná detská izba s interiéru vášho bytu.
Písomné ocenenie od klientov

p_21619_1_gallerybig

09/23/2015

Produkt: Život Glamour Sokme

Ďakujeme za Vašu objednávku. Nábytok dostal vynikajúce balenie, rýchle dodanie, všetci prišli – veľkosť, farba, výprava. Predovšetkým rád pero s kameňmi! Pokračujte v dobrej práci!

Od SW. Lily statočný, Krivoj Rog

09/29/2015

Tovaru: Skriňa 2.7 m

Veľmi vám ďakujem, inštalovaný šatník moderná detská izba. Veľkosť všetko prišlo perfektne. Osobitné poďakovanie správcu linky pre pomoc. Všetci moc. Ja vám odporučí.

Victorie, Kiev

03.10.2015

Výrobok: Byt Space

Bolo to veľmi príjemné pracovať s vami. Pohovka rád, tkaniny a farby, taky. Napriek tomu, že nákup prostredníctvom internetového lože bolo nezvyčajné. Děkuju za pomoc. Úspechy vo vývoji.

Alexander, Irpeň
MODULAR SOFA “SPACE”

Mnoho z nich zrejmé, výhody modulárne čalúneného nábytku, pretože je oveľa jednoduchšie, s bežnými konštrukciami v pevnej forme.

V “MebMarket” si môžete kúpiť moderné modulárny pohovku “Space”, ktorý sa skladá z niekoľkých častí.

Na rozdiel od konvenčných sofa “Space” nie je striktne vopred stanovenú konfiguráciu, veľkosť a tvar závisí na počte modulov a ich distribúcie. Sada obsahuje rozkladacie sofa- “aligátor”, stoličky, pohovky, a “koruna” – uhlovú časť moderná detská izba. Môžete si kúpiť celý gauč alebo niekoľko modulov, a potom tvoria svoju vlastnú štruktúru, v závislosti na vašich potrebách: usporiadať samostatne inštalovať medzi konferenčným stolíkom alebo nočnom stolíku, upevnite spoločne. Vzhľadom k tomu, moduly môžu byť pripojené v akejkoľvek podobe, aby pohovku: priamka, polkruh na štvorce, obdĺžnika alebo polygónu. Len pár pohybov a môžu zmeniť váš obývacia izba na kinosála, miesto pre hlučné party alebo izbu pre hostí.

V každom prípade bude interiér vášho izby byť originálne a štýlové.

Medzi prvky stavebnicového pohovka “priestor” pre príjem plné posteľ, ktorá má hladký povrch a vydrží zaťaženie až 220 kg. Mechanizmus moderná detská izba transformácie “delfína” je jednoduchý a spoľahlivý v prevádzke: ďalšiu časť kotvisko možno ľahko vybrať a zložil.

Rám modulárny pohovka “Space” je vyrobená z prírodného dreva a čalúnenie – z vysoko kvalitnej syntetickej kože s výraznou štruktúrou, lesklým povrchom a matkou perleťovým efektom. Pevné odtiene čalúnenia bude pekné kombinovať s farebnými závesmi a jasných prvkov v interiéri.