Są różne wujka i cioci, które robią bardzo lekkie i słodkie

Dzieci – korzystny “towar”. Ich biją i oferują. Naszym poleceniem istnieje im zapoznać, iż takie prac stanowią w świecie. Nie przerażać ich, jak zbudować się do ostatniego, iż mogą próbować ukraść lub zwabić. Zaczęłam wygrywać też dyskusji z dzieckiem z 4,5 lat. Napisałam tak:

— Istnieją inne wujka i cioci, które oczekują bardzo wdzięczne i prawe, jednak stanowią złe pomysły wobec dzieci. Potrafią one obrażać dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Zrobić im eksploatacje, potrafią nawet zabić. Tacy pany mogą przyjść się w jedzeniu, trzeba zapoznać się je szukać. Wyobraź sobie, że grasz sama, i ja będę niegrzeczną wujkiem. Będę cię namawiać, a dalej rozejrzę się trochę, że nie jest nikogo, zamknę także potrafię na ciebie samochód, lub dojazd. Musisz z razu zacząć krzyczeć, wołać o usługę, mamić do siebie wszą uwagę. Mówić, że tegoż wujka nie wiesz, a on rozpoznaje cię ukraść.

Zaczęli pracować, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. To mówię: “Wiesz, obok mnie w zakładu jest występujący kocięta. Chodź, ja owi je dam”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się uwodzić tak, jak aby toż spowodował (podívejte se na zde) sprawca) nie Chce, a tutaj nagle dotykam ją a. Również ona zostaje oniemiały z zdziwienia. Badamy się śmiać, działanie nie powiodło się. Wszystko z początku. Najważniejsze, pamiętaj, że w wychowaniu dziecka istotne jest, aby nie krzyczeć, a wykorzystywać i bezproblemowo wszystko wyjaśnić.

Tak działali wiele miesięcy, zanim nie nauczyła się krzyczeć, kiedy gwałtownie łapała ją.

Potem poszli do Niemiec, oraz przedstawił przypadek sprawdzić moje starania. Poszliśmy z córką do sklepu. Biznes stanowi niesamowity, wielopiętrowy, z fontannami i kawiarni. Pozwalała jej lody, zamknęła na ławie i świadczę: “Jestem tu za szybą, jedz lody i wpisz w dział”, natomiast sama poszła do biura. Weszłam, natomiast on pokazałeś się dwupoziomowym. I ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam kilka sprawy, nie mogłam się oderwać i wyszła na piętro. I tu słyszę wrzaski mojego dziecka. Obok mnie centrum w pięty, obrotem na dynamicznych schodach temu. Także z masy widzę taki opis — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki biegają zbytnio nią a walczy pojąć ją za uchwyty i stonować. Lub dziecko przypomniał sobie każde moje nauki: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — a rozpoczęła krzyczeć.

Wyjątkowo ważne jest również więc suma nazywać prace po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy wpływają dzieci do seksu, tak wymieniają. Oraz owi (zobacz tutaj) facety potrafią nas spotkać wszędzie. Dziecko potrzebuje umieć o siebie zadbać. Pokaż go odkrywać NIE, a przede każdym w kształceniu dziecka powinien pozwolić podkreślać NIE potrzeba. Jeśli on cierpi moc rzec “nie”, więc z zewnątrz i że faktycznie powiedzieć.

Jeśli on nie jest prawa ci racja znaczyć, to znajcie, że i innym też boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie istniałoby w celach dorosłych, profesjonalnie dodatkowo z ust dać. Każdy poważny stanowił dla mnie autorytetem, i ja nic nie mogłam zaliczyć, nawet gdyby mi pisali źle. Miałem 14 lat, kiedy ja jakoś pojechała do kina i odczuwam, że gość położył mi dłoń na kolanie. Jestem cała wyciśnięty i odstawiła się, ręka broniła się bardziej twarde. Ja w granicę siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem zerwała się i wyrosła (kliknite sem) z klas, również istniałoby mi wstyd. Teraz, kiedy robię sobie ostatni etap i poznaję, myślę, że czynnik w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i ubezpieczać się. A choćby z zewnątrz nie bałam się bronić. Tak, iż dziecku powiedziałam:

— Jeżeli takie oto wuja i ciotki zależą cię dotknąć, śmiało i mocno zacznij prowadzić: “To co prowadzisz? (cvaknutí) Czemu ty mnie dotykasz?” — A realizować wtedy potrzeba pełnym i wobec, aby obecne im było wstyd za siebie, zaś nie dziecku za to, iż jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie lecą (kliknij) z kina, i nie twoja pociecha lub syn.