Minimalistický štýl patrí priestranná izba

Pojem oblasti:

Pravidlo №1: space
Minimalistický štýl patrí priestranná izba. Samozrejme, že v malých bytoch, že pomôže optimalizovať využitie priestoru každom rohu ciele. Ale všeobecne – premýšľať o prestavbu. V kuchyni je možné kombinovať s obývacej izby a je to jeden z najlepších riešení. Populárne Studios umožní vaše duše a fantázie zapnúť naplno.
Pravidlo číslo 2: praktickosť
Najnovšie technológie by mal byť použitý v usporiadaní miestnosti. Používajte položky, ktoré nie sú opatrené žiadnou funkčné zaťaženie, je odporúčané znížiť na nulu (vankúše, obrazy a iné ozdoby). Nábytok-transformátor – celkom populárne riešenie pre štýlové apartmány.
Pravidlo číslo 3: Natural
Dokončovacie materiály by mali byť prírodné. Privítala drevo, kameň, tapety, bambusu.

Kuchyne v štýle minimalizmu – využitie priestoru efektívne

Kuchyne v štýle minimalizmu – je jedným z najlepších riešení pre pohodlné varenie. Stroje a funkčný nábytok, najpohodlnejšie pracovnú oblasť, veľké množstvo svetla a lesklé fasády, s dôrazom na voľnej atmosfére.
Prítomnosť bare alebo v “ostrov” uprostred miestnosti podmienečne rozdeliť priestor do 2 funkčnej oblasti (pracovné a jedálenský), – v podstate povinné podmienky.

Je pravidlom, že nábytok sa zvolí, je vyrobená z moderných materiálov:

Plasty;
Oceľ alebo hliník;
Sklo (číre alebo matné).

Ťažké dosky z prírodného kameňa – príliš veľa. Jednoduchšie – tým lepšie. V online obchode “MebMarket” si môžete vybrať v kuchyni na vlastnú päsť, ktoré sa perfektne hodia do vášho bytu.
Štylistika minimalistický modelka zodpovedá olivy. Moderný design, jednoduché tvary, lesklé fasády a široká škála farieb. Táto sada je skvelé hrať úlohu hlavného prízvuku vo vašej kuchyni.