Každý okres má svoje Soči múzeum histórie

Každý okres má svoje Soči múzeum histórie, takže všetci majú študenti možnosť zoznámiť sa podrobne s miestom, kde žije.
Vo svete zvierat

7_big

Captive komplex na Red PolyaneObezyany škôlky? Pštrosie farma? Delfinárium? Aquarium Pacifiku? Akvárium Matseste? Park “Arboretum” alebo “južnej kultúra”? A tam sú stále v zajatí komplex belošský štátna prírodná biosférická rezervácia, ktorá je domovom vlkov a bizónov! A Trout Farm zlatá rybka. Alebo možno len ísť von z mesta a jazdiť na koni? Voľba je na vás a vaše dieťa.
Ak chcete detstva nekončí

Čo dieťa nemá rád baviť ?! Jesenné prázdniny – skvelý čas pre odpočinok a rekreáciu. Dieťa môže znamenať naozajstnú dovolenku na počesť konca štvrťroka, a vziať ho do “Soči parku”, alebo “HAPPYLON», a to je možné v detskom zábavnom centre «Junior Stars» alebo pohostenie klubu “Madagaskar.” Kde inde nebola tvoja študentka?

A na jeseň – ideálny čas na odpočinok vo vodnom parku. Zabudli ste v lete ísť so šmykľavkami, plávať a baviť sa – čo by mohlo byť lepšie? My Soči má niekoľko vnútorné vodné parky, ktoré môžu ísť ako rodinný aquaparku v zábavnom komplexe “AquaLoo” Loo, vodný park “Galaxy” v Krásne Poljana.

Alebo ísť celú rodinu na nápadu k cirkusu? Počas školských prázdnin bude cirkus “Cirkus na vode.” Magické fúzie hudby, tanca vo vode, svetielka, fontány jasanie v elegantnom dekorácie z prvej minúty sa ponoríte vo veľmi atraktívnom prostredí fantastického sveta. Špeciálne vymyslel a sú zahrnuté v pôvodnom herni s holuby a psov. Ale najpôsobivejšie izby v krotenie vodu s tuleňmi, krokodílov, boa.

Prajeme vám i vašim deťom dobrý, zábavný a relaxačné dovolenku!

Prijímanie žiadostí od rodičov budúcnosti najprv predpísanom na území patriacom do školy zvyčajne začína v marci a trvá až do 31. júla. Dieťa v čase od 1. septembra musí byť najmenej 6 rokov a 6 mesiacov (zákona “na vzdelávanie”). Napriek tomu, že školy sú povinné najprv vziať deti registrovaných na území patriacom do školy (uznesenie №107 od 15.02.2012, ministerstva školstva a vedy Ruskej federácie), odložiť vyhlásenie nie je nutné. V prípade, že dieťa je viac ako len miesto v prvej triede, správa orgánov môže odmietnuť prijať dieťa v prvej triede, poskytuje miesto na najbližšej škole v prítomnosti ich dostupnosti.