Jacquard tiež dobre

Pokiaľ je to možné Odstráňte kontaminovaný matrac, to vyžaduje jemnú žakard postoja pri čistení. Ak je to nevyhnutné umývanie zvoliť režim “syntetické” alebo starostlivo umyť ruky Case. Jacquard tiež dobre zaobchádzať s špeciálne čistiace prostriedky pre tkaniny. Jacquard prednosťou je hypoalergénny. Tento povlak je dokonale priedušný, presmerovanie prebytočného tepla a zabraňuje prehriatiu dieťaťa.

Poťah matraca by mal byť multi-layer – horná plocha – Jacquard a vnútorné vrstvy môžu zahŕňať vlnu, polstrovacia polyesteru a bavlny. Tento prípad poskytuje krásny hladký povrch, tak dlho, ako to malo žiadne švy, pretože budú vytvárať nepohodlie pre vaše dieťa.

4

Kvalita matrace – kľúč k správnemu vývoju dieťaťa, závisí na jeho zdravie. Detské matrace musí mať osvedčenie o zhode potvrdzuje, že je vyrobený v súlade s normami a spĺňajú všetky požiadavky pre tento typ výrobkov. Pri detskej matrace nutne prítomnosť hygienické osvedčením o jeho bezpečnosť.

Vzhľadom k tomu, po celú dobu, aby sa deti v plienkach sa neodporúča v súvislosti s nákupom matrace na nákup matrace voskované plátno. Malé deti môžu rozmazať krásny povrch nového produktu, a nepremokavé plátno kabát chrániť to v tej dobe, kým dieťa plienky bez športu.