Ako vybrať postieľku pre novorodenca

Konštrukcia postieľky má štyrikrát väčšiu veľkosť ako uspávaniek, takže sa nezapne vykonávať z jedného miesta na druhé. Ale tento problém je vyriešený vďaka kolesami, čo umožňuje lôžka pohybovať v ľubovoľnom smere. Niektoré modely sú vybavené kyvadlovým mechanizmom (asistent pre rodičov), ktorý umožňuje hojdať omrvinky.

Ak hovoríme o veľkosti, štandardné 120×60 cm, aj keď mnohí výrobcovia odchyľovať od rozmerov. Ďalším pozitívnym rysom je prítomnosť zásuviek, v ktorom môže matka uložiť väčšinu vecí omrvinky.
transformátor
6
Ako vybrať postieľku pre novorodenca

Variant na izbe, ktoré majú veľké rozmery. Prečo Transformers? Sú tak nazvaný pretože kombinované konštrukcie s prebaľovací pult, bielizník, bielizník alebo rôznych zásuviek. Ďalšou príjemnou vlastnosťou je možnosť transformácie postieľky pre novorodenca v posteli pre staršie deti. Odstráňte všetky oddiely a prílohy môžu nakoniec dostať pekný pohovku.

Menšou nevýhodou je pravdepodobnosť obťažovania detí farbiacich prípravkov. Všetky deti v procese rastu chcú prijímať nové hračky a detské postieľky, taky, a nie spať až do dospelosti na detské postele.
kovové postele

Je štandardná veľkosť postieľku z 120×60 cm, iba rám je vyrobený z kovu. Ale nebojte sa, pretože dieťa, žiadna cesta, ktorá nie je v kontakte s kovovými časťami, ako sú chránené špeciálnou tkaniny zaschitka. Výhodou prípravku je vysoká pevnosť výrobku, a tým, trvanlivosť.